Nasza Firma „Camping Mruk” istnieje na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się importem, sprzedażą nowych i używanych przyczep kempingowych. Nie ograniczmy działalności tylko do handlu przyczepami kempingowymi ale również zajmujemy się sprzedażą części i akcesoriów do przyczep kempingowych. Od lat współpracujemy z trzema holenderskimi dealerami . Przyczepy kempingowe mamy tylko od pierwszych właścicieli, które były regularnie serwisowane. Celem Naszej firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i możliwie przystępnych cenach.
          Dzięki zdobytej praktyce gwarantujemy kompleksową i rzetelną obsługę Państwa (naszych klientów)począwszy od przedstawienia oferty firmy, wyjaśnienia spraw technicznych, przedstawienia pełnej dokumentacji, a nawet dostarczenia przyczepy we wskazane miejsce.
          Przyczepy które oferujemy posiadają pełna dokumentację. Stan techniczny jak i wizualny przedstawiany jest na miejscu każdemu Klientowi. Kupujący zwolniony z podatku,wystawiam fakturę VAT-marża. Przegląd techniczny i tłumaczenia na życzenie klienta.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress